17.01.2015 PODSUMOWANIE turnieju ŻAKÓW w Ozimku

17.01.2015r. o godz. 9:00 rozpoczął się Turniej Żaków, na hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Ozimku.

.W turnieju wzięły udział następujące drużyny:

• UKS STAL OSOWIEC
  • OKiS Prószków
  • GKS Piomar Tarnów-Przywory
  • Skalnik Gracze
  • KS Małapanew Ozimek 06

Nasz klub reprezentowali :
Nikodem Lipp, Piotr Nicpoń. Florian Peszka, Marcel Dudek, Nataniel Panitz, Markus Lempik, Bartosz Słychań.

Początek turnieju i pierwszy mecz zaczął się dla nas bardzo niedobrze, Piotruś się spóźniał a my mieliśmy grać jako pierwsi z mocną drużyną, czyli KS Małapanew Ozimek 06 :-( Jakby tego nam było mało na rozgrzewce, Markus zaczął narzekać na silny ból i mama zawiozła go do szpitala, aby sprawdzić co się stało :-(
Więc zaczynamy mecz w pięciu, czyli z jednym zawodnikiem mniej od naszych przeciwników. Na szczęście Piotrek dojechał i szybko wyrównał stan zawodników na boisku. Ozimek miał kilka okazji na strzelenie nam gola, ale bardzo dobrze w bramce spisywał się tego dnia nasz bramkarz Niko, któremu pomagali Nataniel, Florian i Marcel zawodnicy z obrony. Ale nasi napastnicy Bartek i Piotrek też stwarzali sporo problemów bramkarzowi Ozimka i po jednej z akcji zdobyli gola, który dał nam wygraną w tym meczu.
KS Małapanew Ozimek 06 - UKS STAL OSOWIEC 0 - 1

Szczęście się do nas uśmiechnęło, wygraliśmy pierwszy mecz a na dodatek  Markus wrócił ze szpitala i okazało się, że może z nami grać :-)
( skończyło się na strachu )

W drugim meczu :
UKS STAL OSOWIEC - Skalnik Gracze 1 - 0

Trzecie spotkanie:
GKS Piomar Tarnów-Przywory - UKS STAL OSOWIEC 0 - 3

Ostatni nasz mecz odbył się z drużyną z Prószkowa, która do tej pory tak jak my nie przegrała meczu i jak my, nie straciła jeszcze ani jednej bramki. Więc zanosiło się na bardzo zaciętą walkę. Walka i emocje były w tym meczu niesamowite. Wyszliśmy na prowadzenie w tym spotkaniu po bardzo ładnej bramce, którą zdobyliśmy, ale chłopcy z Prószkowa nie odpuszczali i bardzo zawzięcie walczyli, czego efektem było strzelenie zasłużonego gola, który dał im remis w tym meczu.
UKS STAL OSOWIEC - OKiS Prószków  1 - 1

Dziękuję CHŁOPCOM za włożony wysiłek i zaangażowanie
Dziękuję też RODZICOM za doping podczas meczy, wsparcie i świadomość jak ważną rolę sport odgrywa  w życiu
ich dziecka