TURNIEJ rocz.2004 i 2006

KLUBOWY TURNIEJU ROCZNIKÓW 2004 I 2006

W sobotę 3 stycznia wybraliśmy się na turniej klubowy do Grodkowa. Formuła turnieju była nietypowa, gdyż każdy klub musiał wystawić dwie drużyny: jedną z rocznika 2004 a drugą z rocznika 2006. . W turnieju uczestniczyły drużyny: GZ LZS Grodków, STAL OSOWIEC, Stali Brzeg, Swornicy Czarnowąsy oraz Orlika Prudnik.
Oto wyniki osiągnięte przez nasze zespoły:

2004 ORLIK Prudnik -STAL OSOWIEC 6-1
Nasza starsza drużyna niestety zlekceważyła rywali, a ci pokazali, że w piłkę potrafią grać, na nasze nieszczęście chłopcy z Prudnika złapali wiatr w żagle i pojechali z nami aż 6-1 Jak się na koniec turnieju okazało ORLIK Prudnik wygrał w kategorii ORLIKÓW .
2006 ORLIK Prudnik -STAL OSOWIEC 1-0
Za to nasze ŻAKI od pierwszego meczu wyszły na boisko skoncentrowane i pokazały starszym kolegom, jak się walczy na boisku. Minimalna przegrana, ale po bardzo wyrównanym meczu.

2004STAL OSOWIEC - SWORNICA Czarnowąsy 1-1
To już całkiem inny mecz, tu chłopcy zaczęli grać swoją piłkę. Szkoda tylko tylu niewykorzystanych okazji, bo wynik nie odzwierciedla poziomu drużyn. Jeden błąd podczas wyprowadzania piłki z naszej obrony zadecydował o stracie gola i cennych punktów.
2006STAL OSOWIEC - SWORNICA Czarnowąsy 2-0
Najlepszy mecz ŻAKÓW, rządzili na boisku nie dając szans rówieśnikom z Czarnowąs.

2004 GZ LZS Grodków -STAL OSOWIEC 1-1
Kontynuacja dobrej gry i kolejny punkcik zdobyty.
2006 GZ LZS Grodków -STAL OSOWIEC 3-1
Mimo zaangażowania i walki, ŻAKI musiały uznać wyższość zawodników z Grodkowa

2004 BTP STAL Brzeg -STAL OSOWIEC 1-1
Najlepszy mecz naszych ORLIKÓW, choć zabrakło odrobiny szczęścia, aby mecz zakończył się naszym zwycięstwem.
2006 BTP STAL Brzeg -STAL OSOWIEC 3-1
Mecz z najlepszą drużyną z rocz. 2006 na tym turnieju.

Takie turnieje pokazują ile jeszcze pracy przed nami, aby grać jeszcze lepiej i dorównać najlepszym.

ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ Z TEGO TURNIEJU, którą zrobiła dla nas mama Piotrusia Nicponia.