TURNIEJ W GRODKOWIE

TURNIEJ O PUCHAR GRODKOWA

W sobotę 22 listopada nasi chłopcy byli na turnieju w Grodkowie.

Turniej odbył się na Hali Sportowej w Grodkowie, Hali o jakiej my w Gminie Turawa możemy tylko pomarzyć !
Nasza drużyna trenuje na sali gimnastycznej w Gimnazjum w Turawie za co bardzo dziękujemy Pani Eryce Matysek Dyrektorce Gimnazjum.
Niestety Sala w Turawie jest prawie 6razy mniejsza od Hali w Grodkowie przez co nasi chłopcy mieli sporo problemów z odnalezieniem się na wyznaczonym boisku co odbiło się na ich grze.

Nasza drużyna grała bardzo ambitnie czego dowodem jest to iż w czterech meczach nie straciliśmy ani jednej bramki. Nikt nie odpuszczał nawet na chwilę, co napawa optymizmem, lecz niestety strzeliliśmy tylko jednego gola, strzelił go MARKUS LEMPIK a podanie dostał od BARTKA SŁYCHANIA. Gol ten był jednak bardzo cenny i dał naszym chłopakom ostatecznie 2 miejsce w turnieju.

MIEJSCA DRUŻYN i nasze wyniki z nimi:
1 BTP Brzeg 0 - 0
2 UKS STAL OSOWIEC
3 GZ LZS Grodków 0 - 1 bramka Markusa asysta Bartka Słychania
4 OKS Odra Opole 0 - 0
5 ORLIK Prudnik 0 - 0

UKS STAL OSOWIEC wystąpił w składzie:

Bramkarz - Lipp Nikodem.
Obrońcy - Latocha Bartosz, Nataniel Panitz, Nicpoń Piotr, Dudek Marcel.
Napastnicy - Lempik Markus, Słychań Bartosz, Mazurkiewicz Łukasz, Kuźmicki Marek.

Zapraszamy do galerii zdjęć http://uksosowiec-u9.futbolowo.pl/gallery/7863 w poniedziałek dodam kolejne zdjęcia